Johan Gustaf Sandberg

(Ruotsi, 1782-1854)
Johan Gustaf Sandberg
(Ruotsi, 1782-1854)

JOHAN GUSTAF SANDBERG, ett par, olja på duk, en signerad J.G Sandberg.

Gustav Vasa och Gustav II Adolf. Vardera 40 x 30,5 cm. Samtida krönta ramar.

Repor. Krackeleringar. Tryckmärken.

Lähtöhinta
12 000 SEK