420780

MÄTARE, Norstedts. Phywe. 1900-talets mitt.

Plast och plåt. Brickmärkt "Phywe" och numrerad 710035233. Höjd 37 cm. Bredd 22 cm. Djup 13 cm.

Bruksslitage, repor, märken. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK