420960

FICKUR, 14k guld, sekelskiftet 1800/1900-tal. Vikt 30 g.

Cylinderur. Vit urtavla med romerska siffror. Numrerad 13293. Diameter ca 35 mm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK