KRYDDHYLLA, "Elit", Rörstrand, tidigt 1900-tal.

14 lådor. Hyllans mått Bredd 55. djup 16. Höjd 32 cm.

2 lådor lagade. Bruksslitage. Några missfärgningar. Hylla med några sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK