422456

TERRIN med LOCK, tenn, rokoko, Eric Pettersson Krietz (1753-1795/1805) Stockholm.

Rund, bullig form. Krönande knopp. Två hänklar. Diameter 27, höjd ca 20cm.

Bruksslitage. Bucklor. Repor. Lagat lock.

Lähtöhinta
1 800 SEK