Kellot
422523

ARMBANDSUR, herr, 18k guld, Girard Perregaux, 1900-talets mitt.

Manuell, antimagnetic, silverfärgad urtavla, liten sekundvisare, plexiglas, diameter 36mm.

Slitage. Urtavla gulnad med anlöpning. Horn något sneda. Glas skadat.

Lähtöhinta
3 000 SEK