422659

FONDUESET, Stelton, 1900-talets fjärde kvartal.

Fonduegryta med 12 gafflar.

Obetydligt slitage. Ej funktionstestad. Sex gafflar något repiga eftersom de ej ligger i kartong.

Lähtöhinta
1 500 SEK