FOTOGENLAMPOR, ett par, sk Fatali Shan, Persien, 1800/1900-tal.

Rosa glas bemålat med blomster. Höjd ca 60 cm.

Bruksslitage. Brännare ej komplett. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK