Axel Ender

(Norja, 1853-1920)
Axel Ender
(Norja, 1853-1920)

The visit

Signed Axel Ender. Canvas 75 x 110 cm.

Smärre slitage längs den övre kanten.
Ytlig ålderskrackelyr.
Obetydlig fläck i mitten av motivet.
Duken bör spännas.

Lähtöhinta
50 000 SEK