423058

DAMARMBANDSUR, 18k guld, länk besatt med briljant- och antikslipade diamanter, ca 0,21 ct. 1940-tal. Total vikt ca 16 g.

TA-CY. Länk besatt med 7 diamanter. Extra länkbit medföljer. Originaletui medföljer.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK