Muut
423874

SPEGELRAM, empire, 1800-talets första hälft.

Rotfanérad, rak form med brutet krön med dekor av mässings beslag. Höjd: 84 cm.

Slitage, repor, pigment och fanérskador.

Lähtöhinta
1 800 SEK