Verner Thomé

(Suomi, 1878-1953)
Verner Thomé
(Suomi, 1878-1953)

VERNER THOMÉ, akvarell, signerad o daterad 1931.

Viadukt. Bildstorlek 51 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram. Ställvis gulnat.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS