Dansk skola 1800-tal

(Ruotsi)
Dansk skola 1800-tal
(Ruotsi)

DANSK SKOLA 1800-TAL, Olja på duk, signerad I.L. C. och daterad 1831.

Stilleben med pioner, dalia och rosor. Duk 39 x 33 cm.

Gulnad fernissa, repor. Duken ospänd.

Lähtöhinta
8 000 SEK