Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Hugo Köcke

(Saksa, 1874-1956)
Hugo Köcke
(Saksa, 1874-1956)

HUGO KÖCKE, oljemålning på duk. Signerad och daterad 1919.

Landskap med vy över by och kanal. 98 x 149 cm.

Krackelyr.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS