Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, signerad P.W. RHODES och daterad 1877, troligen England.

Kvinna och barn i framgrund framför husfasad. Ca 40 x 30 cm.

Krackeleringar.

Lähtöhinta
2 500 SEK