Herman af Sillén

(Ruotsi, 1857-1908)
Herman af Sillén
(Ruotsi, 1857-1908)

HERMAN AF SILLÉN, kopia efter, olja på duk, osignerad, 1900-tal.

Viborgska gatloppet. Ca 80x108 cm.

Smärre enstaka repa, fläckar, smuts.

Lähtöhinta
4 000 SEK