427615

BRICKBORD, delvis 1800-tal.

BRICKBORD, delvis 1800-tal.

Rund form med bricka i måladplåt på benställning med lättsvängda ben. Diameter:44, Höjd: 59 cm.

Slitage repor, anlöpningar.

Lähtöhinta
1 800 SEK