Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, monogramsignerad AFW och daterad 1882.

Sommarlandskap. 59 x 76 cm.

Krackelyr. Dukskada. Några repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK