Kellot
428232

FICKUR, silver, Halda, 1900.

FICKUR, silver, Halda, 1900.

Ljusurtavla, svart index i form av arabiska siffror, liten sekundvisare, diam ca 50 mm, glas. Inreboett märkt No 10775.

Gravyr. Repor. Slitage. Ej funktionstestad. Lagning på urtavla.

Lähtöhinta
1 500 SEK