BRICKA, nysilver. Sverige, 1900-talets första del.

Firma AG Dufva. Oval form med hänklar. Graverad dekor av lagerkransar. Längd (inkl hänklar) 75, bredd 50.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK