BESTICK, 10 st, porslin samt förgylld koppar, troligen Frankrike 1800-tal.

Bemålade porslinsskaft med blomsterdekor. Kniv längd ca 22, gaffellängd ca 20,5 cm.

Lagning. Slitage och märken. Anlupet.

Lähtöhinta
1 500 SEK