Roy Lichtenstein

(Yhdysvallat, 1923-1997)
Roy Lichtenstein
(Yhdysvallat, 1923-1997)

ROY LICHTENSTEIN, AFFISCH, "Merton of the Movies"AP Signerad och daterad 1968.

76x51,5.

Slitage. Märken och repor.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt hos Von Schéele på 80-talet.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet