430775

VÅG, Lindells Vågfabrik AB, Jönköping, 1900-talets första hälft.

Lackerad metall, längd 47 cm. Åtta stycken vikter medföljer.

Bruksslitage, senare bemålning.

Lähtöhinta
1 500 SEK