Otto Fedder

(Saksa, 1873-1919)
Otto Fedder
(Saksa, 1873-1919)

OTTO FEDDER, olja på duk, signerad och daterad 1900.

Landskap med vattendrag i skymning. 36 x 60 cm.

Retuscher.

Lähtöhinta
4 000 SEK