431851

HORST HILD, objekt, trä/silver, 1976, signerad o numrerad 2/10.

Smycke i silver i form av vinge nedsänkt i en träram med geometrisk dekor. 26x25.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK