TAVELRAM, 1800-tal.

TAVELRAM, 1800-tal.

Förgylld och bronserad. Innermått 85 x 85 cm. Yttermått 118 x 118 cm.

Slitage. Fläckar. Repor. Skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK