433248

James Rosenquist

(Yhdysvallat, 1933-2017)
James Rosenquist
(Yhdysvallat, 1933-2017)

JAMES ROSENQUIST, utställningsaffisch, "Slush Thrust", signerad och daterad 1970.

Affisch för "James Rosenquist Galerie Ricke Köln. Bildstrl. 40x58.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet