433479

BESTICK, 58 delar, stål, "Sessan", Nilsjohan, 1900-talets andra hälft.

8 matskedar, 12 matgafflar, 12 matknivar, 4 bordsskedar, 8 dessertskedar, 2 smörknivar, 6 smörgåsgafflar samt 6 smörgåsknivar.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK