Tina
433688

LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Israel Berglund, Malmö 1857.

Rund fot, cylindriskt skaft. Höjd 15,5 cm.

Slitage, bucklor, repor, smärre lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK