Eva Bonnier

(Ruotsi, 1857-1909)
Eva Bonnier
(Ruotsi, 1857-1909)

EVA BONNIER, olja på pannå, signerad och daterad Paris -85.

Kvinnoporträtt. 27 x 21 cm.

Kantskador. Repor. Några färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK