KINESISKA FÖREMÅL, 4 st, sannolikt 1900-tal.

3 plaketter, nefrit, 2 med genombruten dekor. Längd 5,5 - 6 cm. Spegel, grönpatinerad metall. Diameter 16 cm.

Plaketter med någon repa. Spegel med slitage, repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK