434802

ARMBANDSUR, 2st, Swatch, Schweiz, quartz, 1980-tal.

Pop Swatch, "Putti", PWK168, 1992, plast och resårtextil, . Swatch Chrono, kronograf, blå plast och läderband, diameter 38mm, längd 23 cm. Båda i originalförpackning.

Slitage. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK