Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Ellen Vernon

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1831-1902)
Ellen Vernon

ELLEN VERNON, olja på duk, signerad.

Landskap med kvinna på väg. 24 x 37 cm.

Någon repa.

Lähtöhinta
3 000 SEK