Carl Gustaf Hellqvist

(Ruotsi, 1851-1890)
Carl Gustaf Hellqvist
(Ruotsi, 1851-1890)

CARL GUSTAF HELLQVIST, akvrell, signerad.

Musicerande figurer. 21 x 15 cm.

Avklippt hörn. Fläckar. Ej examinerad ur ram. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK