Otto Sinding

(Norja, 1842-1909)
Otto Sinding
(Norja, 1842-1909)

OTTO SINDING, akvarell och gouache på papper. Signerad.

Vattenfall med timmerstockar. Bildstorlek 33 x 47,5 cm.

Smärre fläckar. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
4 000 SEK