Rune Rockström

(Ruotsi, 1898-1983)
Rune Rockström
(Ruotsi, 1898-1983)

RUNE ROCKSTRÖM, 3st, akvareller med täckvitt, signerade -52 resp -32

Vy över Gamlastan bildstorlek 20,5x28cm, Kastellholmen bladmått 21,5 x 33,5cm och stadsvy bladstorlek 19x25,5cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet