437811

Evert Taube

(Ruotsi, 1890-1976)
Evert Taube
(Ruotsi, 1890-1976)

EVERT TAUBE, teckning samt låttext, 3 delar, 2 blad signerade.

2 lösa blad med text, ca 20 x 16,5 cm. En teckning, med dedikation, ca 19 x 15,5 cm.

Veck, hål, gulnad, skador. 2 lösa blad ej ramade. Bristfällig montering.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet