Kellot
437995

ARMBANDSUR, herr. Omega Suverän.

Boett samt armband i stål, grå urtavla. Diameter 3,5 cm.

Ej funktionstestad, smärre repor, fläckar. Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK