GOLVVAS, WMFB, Würtembergische Metalwarenfabrik, 1900-talets första hälft.

Försilvrad metall. Balusterformad med reliefdekor av kvinnor, näckrosor, vågor och vattendjur. Botten finns ej. Höjd 58 cm.

Saknar insats. Repor och märken. Fläckar. Ytslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK