Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

BESTICK, 126 delar, nysilver, Oneida, England, 1900-talets andra hälft.

12 matgafflar, 12 matknivar, 11 bordsskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 fiskgafflar, 12 fiskknivar, 12 kakgafflar, 12 teskedar, smörkniv, 4 serveringsskedar, sås- samt soppslev. Schatull med 3 lådor.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK