439996

DRAGSPEL, "Stradella", Dallapé, Italien, 1900-tal.

Bredd 46, djup 19, höjd 37 cm (i ihopfällt läge). I väska.

Bruksslitage, mindre sprickor, senare målning, ej funktionstestat. Etui med hål på klädseln invändigt.

Lähtöhinta
1 500 SEK