Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Albert Berg

(Ruotsi, 1832-1916)
Albert Berg
(Ruotsi, 1832-1916)

ALBERT BERG, olja på duk. Signerad och daterad 02.

Segelbåt med Svensk-Norsk unionsflagga. 23,5 x 34,5 cm.

Fläckar. Ytrispor. Fäst på pannå.

Lähtöhinta
3 000 SEK