Albert Berg

(Ruotsi, 1832-1916)
Albert Berg
(Ruotsi, 1832-1916)

ALBERT BERG, olja på duk. Signerad och daterad 02.

Segelbåt med Svensk-Norsk unionsflagga. 23,5 x 34,5 cm.

Fläckar. Ytrispor. Fäst på pannå.

Lähtöhinta
3 000 SEK