Jenni Porkka

(Ruotsi, Syntymävuosi 1985)
Jenni Porkka
(Ruotsi, Syntymävuosi 1985)

JENNI PORKKA, triptyk, fotoprint på canvas, signerad och daterad 2013, numrerade 1/5.

"Elements". Varje tavla 100 x 50.

Märken. Repor.

Lähtöhinta
8 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet