SKOR OCH BRUDSLÖJA, 1800-tal.

SKOR OCH BRUDSLÖJA, 1800-tal.

Skor i vit mocka med skinnklack och pärlbroderi, strlk enligt märkning 37. Brudslöja med broderi, diameter ca 180 cm.

Visst slitage. Slöja med nån fläck.

Lähtöhinta
2 000 SEK