442907

HÄSTVAGN, sekelskiftet 1900.

HÄSTVAGN, sekelskiftet 1900.

Målad. Delvis korgflätad. Fyra hjul. Längd utan skaklar ca 280 cm.

Rostangrepp. Skador på korgflätningen. Delar saknas. Omfattande färgbortfall. Repor och märken. Sprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK