Joseph Krotter

(Itävalta, Syntymävuosi 1892)
Joseph Krotter
(Itävalta, Syntymävuosi 1892)

JOSEPH KROTTER, olja på duk, sign.

Landskap med hästar. 49 x 59 cm.

Möjligen någon repa.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet