443634

ARMBANDSUR, herr, stål, International Watch Company, IWC Schauffhausen, 1960-tal.

Manuell. Svart urtavla med stavindex. Diameter ca 33 mm.

Slitage, repor och märken. Smuts. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK