Göran Nilsson

(Ruotsi)
Göran Nilsson
(Ruotsi)

GÖRAN NILSSON, 2 st, emalj på plåt, sign. Daterade 1971 resp 1976.

Landskapsmotiv resp komposition. 50 x 35 resp 45 x 30 cm.

Smärre repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS