444444

JARDINJÄRER, 2 st, mässing, 18/1900-tal.

Oval form på tassfötter. Ringbitande lejonmaskaroner. Längd 28,5 resp 34,5 cm.

Bruksslitage. Bucklor, invändiga anlöpningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK